• Dzień chłopaka
          • DZIEŃ CHŁOPAKA W 1A

• Obchody Dnia Chłopaka w klasie I a stały się doskonałą okazją do wspaniałej, pełnej radości zabawy. Chłopcy w tym dniu byli wyjątkowo radośni i pełni energii. Z zaangażowaniem uczestniczyli w różnych konkurencjach. Każdy starał się wykonać zadanie perfekcyjnie, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni. W tym dniu nie zabrakło także pięknych i szczerych życzeń oraz głośnego śpiewu ,,Sto lat’’. Dziewczynki swoim kolegom wręczyły upominki. Chłopcy otrzymali medale oraz piłkarskie breloczki. Dzieci bawiły się świetnie, a cały dzień minął w miłej i radosnej atmosferze.

• Dzień Chłopaka
          • ŚWIĘTO CHŁOPCÓW W KLASIE IIA

• 29 września był wyjątkowym dniem dla wszystkich chłopców z klasy IIA, ponieważ tego dnia obchodzony był Dzień Chłopaka.

Dziewczynki wręczyły swoim kolegom upominki przygotowane przez rodziców, kolorowe krawaty, które wykonały kilka dni wcześniej, złożyły życzenia oraz zaśpiewały „Sto lat”. W tym dniu dla chłopców przygotowane były również zagadki, quizy i konkursy: „Czy jesteś dżentelmenem?”, „Co wiesz o męskich sprawach?”, „Turniej wiedzy o znanych piłkarzach”. Była też próba zaplatania warkocza przez chłopców. Za wykonane konkurencje zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy „Super chłopaka”. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Wspólna zabawa dała uczniom dużo radości i sprawiła, że to był naprawdę wspaniały dzień.
            Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu upominków i poczęstunku dla dzieci.

tekst i zdjęcia Violetta Gnysińska

• Dzień Chłopaka

• W piątek obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego  składały  słodkie życzenia wszystkim  chłopakom. Mamy nadzieję, że 8 marca też chłopcy będą pamiętali o nas🙂🙃🥰