• Ignorantia iuris nocet (łac. nieznajomość prawa szkodzi)

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Zakładka Kącik Prawny powstała, by wspierać Was w codziennym życiu szkolnym. Jest to miejsce, w którym będą umieszczane definicje, informacje, regulacje prawne, ale także porady dotyczące trudnych zachowań i problematycznych sytuacji, jakich doświadczają uczniowie.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze wszystkimi informacjami, ale także czekam na Wasze maile. Podzielcie się swoim spostrzeżeniem, czy doświadczeniem.  Szkoła to miejsce, w którym możecie czuć się bezpieczni, gdzie możecie wyrazić swoje opinie i podzielić się odczuciami.

Ewa Kusal- Marciniec