• GŁOS ÓSEMKI 12/ CZERWEC 2023

• 18.06.2023 16:01
        • Drodzy Czytelnicy!
          Witamy Was w wakacyjnym numerze „Głosu Ósemki”. Jest to ostatnie wydanie naszej gazetki w tym roku szkolnym, dlatego umieściliśmy w nim wiele artykułów o tematyce wakacyjnej, po przeczytaniu których dowiecie się między innymi, jak dbać o bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku oraz co można zrobić, jeśli się nigdzie nie wyjeżdża..

• GŁOS ÓSEMKI 11/KWIECIEŃ 2023

• 27.04.2023 22:33
        • Drodzy Czytelnicy!
          Zapraszamy Was do przeczytania wiosennego wydania „Głosu Ósemki”. Mamy nadzieję, że nasze artykuły Was zaciekawią i że czytając je, będziecie mogli się odprężyć.
          W tym numerze znajdziecie: interesujący wywiad z naszą szkolną pielęgniarką – Panią Lilianną Bogdańską, artykuły o tematyce przyrodniczej - dowiecie się, jaką rolę w życiu ludzi odgrywa przyroda i czy warto dbać o zieleń. Ponadto dowiecie się, dlaczego warto stawiać sobie wymagania i jaka jest zasadność noszenia mundurków w szkole.

• GŁOS ÓSEMKI 10/ LUTY 2023

• 31.01.2023 21:05
        • Drodzy Czytelnicy!

Witamy Was w nowym roku kalendarzowym. Mamy nadzieję, że bezpiecznie spędzacie zimowy czas, jesteście zdrowi i gotowi przyjąć wyzwania najbliższych jedenastu miesięcy.
          W tym wydaniu gazetki szkolnej znajdziecie artykuły o: postanowieniach noworocznych,  horoskopach, różnych formach pomocy i kulturze dyskusji.

Przeczytacie również porady, jak walczyć z kompleksami, co nam daje nieśmiałość, czego możemy nauczyć się od osób starszych i jak znaleźć przyjaciela. Przygotowaliśmy dla Was także wywiad z Panią Jadwigą – pracownicą sekretariatu naszej szkoły.

• GŁOS ÓSEMKI 9/ LISTOPAD 2022

• 30.11.2022 20:38
        • Drodzy Czytelnicy!

Witajcie po długiej wakacyjnej przerwie w pierwszym, w tym roku szkolnym, numerze „Głosu Ósemki”. Chcielibyśmy przekazać, że wracamy do Was w powiększonym składzie
          i z większą siłą do działania.

Ten numer ,,Głosu Ósemki” jest o tematyce jesienno-zimowej, a w nim znajdziecie między innymi: artykuł o pogodzie ducha, wiersze, „pyszne przepisy” na jesienną chandrę oraz wiele innych. Dowiecie się także, co uczniowie sądzą o noszeniu makijażu do szkoły oraz dlaczego warto brać udział w konkursach.

• GŁOS ÓSEMKI 8/ CZERWIEC 2022

• 13.06.2022 21:04
        • Drodzy Czytelnicy!

Zachęcamy Was do przeczytania  wakacyjnego i  zarazem ostatniego w tym roku szkolnym numeru „Głosu Ósemki".

W tym wydaniu gazetki znajdziecie wywiad z Panią pedagog Iwoną Kurek oraz wywiady z tegorocznymi laureatami konkursu „zDolny Ślązak”. Dowiecie się, w jaki sposób przebiegały przygotowania do tego konkursu, jak poradzić sobie ze stresem przed tak ważnym wydarzeniem oraz co laureaci radzą osobom, które chcą spróbować swoich sił w „zDolnym Ślązaku"?