• GŁOS ÓSEMKI 7 / KWIECIEŃ 2022

• 11.04.2022 16:54
        • Drodzy Czytelnicy!

Witamy w wiosenno-świątecznym numerze ,,Głosu Ósemki”. Zapraszamy do przeczytania wielu artykułów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was, m.in.: artykułu o tolerancji czy o wiosennym samopoczuciu.

• GŁOS ÓSEMKI 6 / GRUDZIEŃ 2021

• 19.12.2021 21:07
        • Drodzy Czytelnicy!

W tym świąteczno - zimowym numerze „Głosu Ósemki” przeczytacie fantastyczny wywiad ze św. Mikołajem. Polecamy Wam ciekawe książki na ponure, zimowe wieczory.
          W rubryce z naszą twórczością czekają na Was listy do… Polski oraz rymowanka, z której dowiecie się, kto uratował świętego Mikołaja i czy prezenty są rzeczywiście w święta najważniejsze. W tym numerze znajdziecie też artykuły o hejcie, altruizmie i życzliwości oraz wskazówki, jak radzić sobie z samotnością. Zachęcamy też do przeczytania ciekawostek o tradycjach świątecznych i świętach zimowych obchodzonych w innych krajach. Na poprawę humoru proponujemy rozwiązanie krzyżówki oraz dowcipy świąteczne. Zachęcamy Was do upieczenia pierniczków z przepisu, który znajduje się w gazetce.

• Głos Ósemki 4/ czerwiec 2021

• 26.08.2021 19:23
        • Drodzy Czytelnicy!

Gorąco Was zachęcamy do przeczytania wakacyjnego wydania „Głosu Ósemki”. W tym numerze gazetki szkolnej znajdziecie: wywiad z panem Pawłem Gołuchem, znanym poetą, twórcą wierszy dla dzieci. Mamy też dla Was specjalny, wyjątkowy wakacyjny prezent: Pan Paweł stworzył wiersz zadedykowany Czytelnikom „Głosu Ósemki”! Przeczytacie też wywiad, którego nie było, a gościem będzie… Mona Lisa.