• GŁOS ÓSEMKI 12/ CZERWEC 2023

• 18.06.2023 16:01
      • Drodzy Czytelnicy!
        Witamy Was w wakacyjnym numerze „Głosu Ósemki”. Jest to ostatnie wydanie naszej gazetki w tym roku szkolnym, dlatego umieściliśmy w nim wiele artykułów o tematyce wakacyjnej, po przeczytaniu których dowiecie się między innymi, jak dbać o bezpieczeństwo w czasie letniego wypoczynku oraz co można zrobić, jeśli się nigdzie nie wyjeżdża..

• Znajdziecie tu również wywiad z Panią Renatą Zalas, pożegnanie ósmoklasistów,
        a także wspomnienia ukraińskich kolegów z ich ojczystego kraju w języku polskim
        i ukraińskim.

W rubryce literackiej przeczytacie recenzje ,,Dziennika Cwaniaczka, ,,Idy sierpniowej” i ,,Zemsty”. W dziale, w którym znajdziecie artykuły o tematyce twórczej, czekają na Was między innymi wakacje wierszem pisane i opowiadanie ,,List w butelce”.
        W tym numerze ,,Głosu Ósemki poruszymy temat  zainteresowań dotyczących m.in.: tańca, piłki nożnej, gier czy jazdy na wrotkach. Dowiecie się również wielu ciekawostek
        o kapibarach.

W rubryce z kulinariami odnajdziecie artykuł o letnim zdrowym odżywianiu oraz przepis na domową pizzę. Sposób na wakacyjną nudę? Rozwiązanie słonecznej krzyżówki!
        A na poprawę humoru? Dowcipy.

Na okres letniego wypoczynku życzymy Wam dużo słońca, radości i wakacyjnej beztroski. Mamy nadzieję, że ten czas spędzicie bezpiecznie.
        Redakcja „Głosu Ósemki”

GO_czerwiec23.pdf