• GŁOS ÓSEMKI 10/ LUTY 2023

• 31.01.2023 21:05
      • Drodzy Czytelnicy!

Witamy Was w nowym roku kalendarzowym. Mamy nadzieję, że bezpiecznie spędzacie zimowy czas, jesteście zdrowi i gotowi przyjąć wyzwania najbliższych jedenastu miesięcy.
        W tym wydaniu gazetki szkolnej znajdziecie artykuły o: postanowieniach noworocznych,  horoskopach, różnych formach pomocy i kulturze dyskusji.

Przeczytacie również porady, jak walczyć z kompleksami, co nam daje nieśmiałość, czego możemy nauczyć się od osób starszych i jak znaleźć przyjaciela. Przygotowaliśmy dla Was także wywiad z Panią Jadwigą – pracownicą sekretariatu naszej szkoły.

W „Głosie Ósemki” poruszamy gorący temat podczas zimowego wypoczynku, czyli jazdy na łyżwach oraz temat popularny przez cały rok – temat mediów społecznościowych.
        W Smacznym co nieco znajdziecie świetne przepisy. Uśmiechniecie się od ucha do ucha, czytając dowcipy. Natomiast w rubryce z naszą twórczością znajdziecie autorskie wiersze
        i opowiadanie. Dopełnieniem artykułów są autorskie rysunki. Zapraszamy do lektury.

Redakcja „Głosu Ósemki”

GO_luty_2023.pdf