• GŁOS ÓSEMKI 9/ LISTOPAD 2022

• 30.11.2022 20:38
      • Drodzy Czytelnicy!

Witajcie po długiej wakacyjnej przerwie w pierwszym, w tym roku szkolnym, numerze „Głosu Ósemki”. Chcielibyśmy przekazać, że wracamy do Was w powiększonym składzie
        i z większą siłą do działania.

Ten numer ,,Głosu Ósemki” jest o tematyce jesienno-zimowej, a w nim znajdziecie między innymi: artykuł o pogodzie ducha, wiersze, „pyszne przepisy” na jesienną chandrę oraz wiele innych. Dowiecie się także, co uczniowie sądzą o noszeniu makijażu do szkoły oraz dlaczego warto brać udział w konkursach.

Ponadto przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wywiad z Panią Agnieszką Dobrowolską – przewodniczącą szkolnej rady rodziców oraz wywiad, którego… nie było –
        z Marią Skłodowską-Curie.

Na wolne popołudnia polecamy krzyżówkę, a na smutne jesienne wieczory - dowcipy. Dopełnieniem artykułów są piękne, autorskie ilustracje. Mamy nadzieję, że gazetka Wam się spodoba. Życzymy mile spędzonego czasu z naszym szkolnym czasopismem i odsyłamy Was do naszych tekstów - zapraszamy do przeczytania jesiennego wydania „Głosu Ósemki”!

Kochani Czytelnicy, w tym wstępniaku wyjątkowo zwracamy się nie tylko Was, ale także do naszych nowych redaktorów. W ostatnim, przedwakacyjnym, numerze „Głosu Ósemki” zamieściliśmy artykuł Pawła Puśleckiego, który zachęcał do dołączenia do naszego zespołu dziennikarskiego. A dzisiaj już widać tego efekty! W imieniu zespołu redakcyjnego witamy nasze nowe Koleżanki i Kolegów z kółka dziennikarskiego. Mamy nadzieję, że zostaniecie wspaniałymi dziennikarzami. Życzymy Wam, abyście zawsze mieli świetne pomysły na artykuły oraz wenę do ich pisania. Oczywiście zachęcamy też Czytelników gazetki szkolnej, aby przyłączyli się do naszej drużyny, ponieważ im nas więcej- tym lepiej :) .

Redakcja „Głosu Ósemki”

GO_listopad_2022.pdf