• GŁOS ÓSEMKI 11/KWIECIEŃ 2023

• 27.04.2023 22:33
      • Drodzy Czytelnicy!
        Zapraszamy Was do przeczytania wiosennego wydania „Głosu Ósemki”. Mamy nadzieję, że nasze artykuły Was zaciekawią i że czytając je, będziecie mogli się odprężyć.
        W tym numerze znajdziecie: interesujący wywiad z naszą szkolną pielęgniarką – Panią Lilianną Bogdańską, artykuły o tematyce przyrodniczej - dowiecie się, jaką rolę w życiu ludzi odgrywa przyroda i czy warto dbać o zieleń. Ponadto dowiecie się, dlaczego warto stawiać sobie wymagania i jaka jest zasadność noszenia mundurków w szkole.

• W gazetce znajdziecie też artykuły o tematyce literackiej, między innymi o odwadze Harrego Pottera, o tym, że miłość ma różne oblicza, a w naszym życiu najważniejsze jest tworzenie więzi oraz tekst o tym, jak książki wzbogacają nasze życie. W wolnym czasie możecie rozwiązać wiosenną krzyżówkę lub spróbować wypieków z przepisów, które znajdują się w rubryce „Smaczne co nieco”.

Tematy na czasie to: porozumienie między pokoleniami, hejt, przyjaźń oraz pierwszy wyjazd bez rodziców. Zachęcamy też koleżanki i kolegów z Ukrainy do przeczytania artykułów w Waszym ojczystym języku. Na zakończenie chcielibyśmy życzyć Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie majówki.

Redaktorzy „Głosu Ósemki”

GO_kwiecien_2023.pdf