• DZIEŃ CHŁOPAKA
          • Dzień Chłopaka w II A

• 30 września, chłopcy z klasy II A obchodzili swoje, wyjątkowe święto. Dziewczynki wręczyły kolegom upominki – przypinki piłkarzy, opaski na rękę oraz gierki związane z piłką nożną. Złożyły również serdeczne życzenia, zdrowia, szczęścia i samych sukcesów oraz zaśpiewały pięknie 100 lat. Był też czas na wesołą zabawę. Chłopcy uczestniczyli w różnych konkurencjach: rozwiązywali zadania matematyczne, rozpoznawali dotykiem przedmioty w magicznym pudełku, wykonywali zadania ruchowe oraz odpowiadali na wylosowane pytania. Chłopcy starali się wykonywać zadania perfekcyjnie, dlatego w nagrodę otrzymali dyplomy. Na koniec na wszystkich czekał poczęstunek.

Dzieci bawiły się doskonale, a cały dzień minął w miłej i radosnej atmosferze.

• DZIEŃ CHŁOPAKA
          • ŚWIĘTO CHŁOPCÓW W KLASIE IIIA

• 30 września był szczególnym dniem dla wszystkich chłopców z klasy IIIA, ponieważ tego dnia obchodzony był Dzień Chłopaka.

Dziewczynki wręczyły swoim kolegom upominki – kolorowe kubki z imieniem każdego chłopca, złożyły życzenia, zaśpiewały „Sto lat”, a także wykonały taniec przygotowany specjalnie na tę okazję. W tym dniu chłopcy wykazywali się wiedzą i rozwiązywali różnorodne zagadki, quizy oraz brali udział w konkursach. Za wykonane konkurencje zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz odznaki „Super chłopaka”. Na koniec zajęć każda uczennica rysowała portret swojego kolegi oraz wymieniała najważniejsze jego cechy. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Wspólna zabawa dała uczniom dużo radości i sprawiła, że to był naprawdę wspaniały dzień.

Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu upominków i poczęstunku dla dzieci.

tekst i zdjęcia Violetta Gnysińska