• Propozycja wykonania pracy plastycznej na szkolny konkurs . Oto kilka informacji:

26 listopada 2021r Senat RP ogłosił rok 2022 Rokiem Botaniki. Obchody zbiegają się z setną rocznicą powstania Polskiego Towarzystwa Botanicznego. Intencją senatorów jest podkreślenie ,,zasług polskich botaników dla światowej nauki oraz przypomnienie ,,rozwoju botaniki polskiej po odzyskaniu przez Polskę Niepodległości w roku 1918", jak napisano na stronie senatu RP.

W pracy plastycznej proszę umieścić :

1. tytuł ,,2022- Rok Botaniki"
          2. Wymienić zasługi min. 5 polskich botaników
          3. Wymienić min. 5 działów botaniki i czym się zajmują
          4. Wymienić znaczenie roślin (5 przykładów)
          5. Min. 5 zdjęć z krótkim opisem najładniejszych roślin zielnych lub krzewów lub drzew rosnących w środowisku naturalnym w Polsce.
          6. Proszę zamieścić jeszcze swoją informację , ciekawostki nawiązujące do tematu.

Format- min A-3, proszę podpisać pracę, kartki nie zginamy, proszę pamiętać o estetyce pracy, poprawnej i starannej pisowni, termin do końca marca, prace przynosimy 28-31marca 2022r ( nie wcześniej) . Najładniejsze prace będą wywieszone na korytarzu szkolnym. Przyznamy również 1,2 i 3 miejsce oraz oceny.

Prace oddajemy do Pani Marty Scheer lub Pani Małgorzaty Żmidzińskiej.