• EKO ÓSEMKA - CZEKAMY NA UROCZYSTE OTWARCIE

EKO ÓSEMKA - PRACE NA FINISZU

• EKO ÓSEMKA - REALIZACJA PROJEKTU WRZESIEŃ - LISTOPAD

21 kwietnia w Wałbrzychu oficjalnie rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu Funduszu Toyoty „Dobre pomysły zmieniają nasz świat”. To konkurs organizowany od lat przez fabrykę Toyota Motor Manufacturing Poland, działającą w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Invest Park. W konkursie wybierane są, a następnie dofinansowywane oryginalne i ciekawe pomysły dotyczące ekologii i zdrowego stylu życia.

Nasz projekt EKO ÓSEMKA zajął drugie miejsce, uzyskał dofinansowanie w wysokości 25 000 zł  i teraz nadszedł czas na realizację.

W ramach projektu zakupione zostały:

- hotele dla owadów,

- skrzynka meteorologiczna,

- skrzynio-ogródki na rośliny zielne,

- równoważnia,

- tablice edukacyjne.

Projekt zakłada wykonanie ogrodu zmysłów, który ma stymulować sensory wzroku, dotyku, zapachu i smaku. Ogród będzie pełnił również funkcje edukacyjne zachęcające do obcowania z przyrodą. Już teraz powstaje ścieżka zmysłów i kwietna łąka, została zamontowana podwyższona grządka na rośliny zielne a wkrótce pojawią się hotele dla owadów i równoważnia. W realizację projektu zaangażowani są uczniowie, rodzice uczniów i nauczyciele.
          Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc w realizacji projektu.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI POMAGA W REALIZACJI PROJEKTU

8.11.2023

EKO ÓSEMKA - WOLONTARIUSZE POMAGAJĄ W MALOWANIU

EKO ÓSEMKA - ZACZYNAMY REALIZACJĘ PROJEKTU

EKO ÓSEMKA - PRZYGOTOWANIE TERENU

18.09.2023

W Wałbrzychu rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu Funduszu Toyoty „Dobre pomysły zmieniają nasz świat”

Nasz projekt EKO ÓSEMKA zajął drugie miejsce.

Dziękujemy za oddane głosy!

GŁOSOWANIE

Od 11 do 24 kwietnia trwa głosowanie na najlepsze projekty Funduszu Toyoty 2022

Każdy oddany głos oznacza jeden punkt przyznany projektowi. Głosować mogą osoby pełnoletnie. By wyrównać szanse mniejszych i większych gmin do punktacji zaliczonych jest maksymalnie pierwszych 500 głosów oddanych na każdy projekt. Na podstawie punktacji ze wszystkich etapów konkursu ogłoszonych zostanie finalnie 6 projektów z aglomeracji wałbrzyskiej oraz 2 projekty z powiatu oławskiego, które otrzymają granty z Funduszu Toyoty (do 20 tysięcy złotych każdy).